Trimiteti un mesaj

Director

Lect.univ.dr. Tudor Sorin
Mobil: (+4) 0744549971
E-mail: director@editurauniversitaria.ro
Departament redacție

Demetrescu Pompiliu
Mobil: (+4) 0727864095
E-mail: pompiliu.demetrescu@editurauniversitaria.ro
Popescu Tina
Mobil: (+4) 0769062286
E-mail: tina.popescu@editurauniversitaria.ro
Barbu Denisa
Mobil: (+4) 0763182999
E-mail: barbu.denisa@editurauniversitaria.ro
Rizescu Marilena
Mobil: (+4) 0785633520
E-mail: marilena.rizescu@editurauniversitaria.ro
Departament distribuție

Manolea Marian
Mobil: (+4) 0746088836
E-mail: marian.manolea@editurauniversitaria.ro
Librariile Editurii Universitaria

In incinta Universității din Craiova, str. A.I. Cuza. nr. 13, Craiova, Dolj

Manolea Marian
Mobil: (+4) 0746088836
E-mail: librarie.ucv@editurauniversitaria.ro
Program: L-V: 08:00-16:00;
In incinta Facultatății de Automatică, Calculatoare și Electronică, Blvd. Decebal nr. 107, Craiova

Meiță Virginia
Mobil: (+4) 0768711325
E-mail: librarie.ace@editurauniversitaria.ro
Program: L-V: 12:00-16:00;
Drobeta Turnu-Severin În incinta Facultății de Economie și administrarea Afacerii

Vlădescu Marian
Mobil: (+4) 0761813131
E-mail: librarie.severin@editurauniversitaria.ro
Program: L-V: 12:00-16:00;